Seslendirme

Gelir Ortaklığı Programı

Voiser.net

Gelir Ortaklığı Programı

Dünyanın en büyük kâr oranlı gelir ortaklığı programlarından birine hoşgeldiniz!

Hemen Başla
01
Kaydolun

Voiser Gelir Ortaklığı ile kazanç sağlayan yüzlerce içerik oluşturucu, yayıncı ve blog sahiplerinden biri olun. Hesap Oluştur sayfasına gidin ve formu doldurarak Voiser üyesi olun ve Hesabım Gelir Ortaklığı sayfasını ziyaret edin.

02
Referans Kodu Oluşturun

Kitlenizle kendinize özel oluşturduğunuz referans kodunuzu veya size özel Voiser Hesap Oluşturma linkini paylaşın. Link ve referans kodu oluşturma aracını büyük yayıncılar, bireysel blog yazarları ve sosyal medya influencer’ları için özelleştirdik.

03
Paylaşın

Kendinize özel olarak oluşturduğunuz referans kodunuzu ve size özel tanımlanan hesap oluşturma linkini kitleniz ile paylaşın. Sosyal medya hesapları, blog, Whatsapp ve Telegram grupları, forum sayfaları, YouTube videoları gibi tüm platform ve yayın mecralarında paylaşabilirsiniz.

04
Kazanç Sağlayın

Referans kodunuzu kullanarak hesap oluşturan tüm kullanıcıların yaptığı tüm satın alma işlemlerinden ömür boyu gelir elde edin. Rekabetçi dönüşüm oranlarımız kazancınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Voiser Gelir Ortaklığı Programı

Güvenilir, yüksek ve sabit gelir avantajı ile dünyanın en yüksek kâr oranlı gelir ortaklığı programlarından biri olan Voiser Gelir Ortaklığı Programı'na hoş geldiniz.

Hemen Başla
Gelir Ortaklığı Programı

Sık Sorulan Sorular

Voiser Gelir Ortaklığı Programı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

01. Gelir Ortaklığı Programı nedir?

Voiser Gelir Ortaklığı; içerik oluşturucuların, yayıncıların ve blog yazarlarının trafikleri üzerinden kazanç elde etmesine yardımcı olur. Voiser gelir ortaklığı programı ile gelir ortakları, kolay bağlantı oluşturma aracını kullanarak kitlelerine Voiser'i tanıtır ve satın alma işlemine yönlendirir. Bu sayede gelir ortakları bu programlardan kazanç elde eder.

03. Programa nasıl kaydolurum?

Voiser Gelir Ortaklığı programına kaydolmak için Gelir Ortaklığı sayfasını ziyaret edip, referans kodu oluşturmak yeterlidir.

05. Bu programda nasıl kazanç elde ederim?

Referans kodunuz veya linkiniz ile Voiser'a kaydolmuş kullanıcıların yaptığı tüm satınalmalardan 10% kazanç hak edersiniz. Daha fazla kazanç için referans linki ile mümkün olduğunca fazla kişinin hesap oluşturulması ve bun kullanıcıların satınalma'ya yönlendirilmesi tavsiye edilir.

02. Gelir Ortaklığı Programı nasıl çalışır?

Gelir ortakları, özelleştirilmiş bağlantı oluşturma aracını kullanarak Voiser'i kitleleri ile paylaşabilir ve ücretsiz deneme hesabı oluşturmaya davet ederler. Gelir ortakları bu davet üzerine hesap oluşturan kullanıcıların ömür boyu yaptığı tüm satınalmaları üzerinden 10% kazanç elde ederler.

04. Bu programa katılmaya nasıl hak kazanırım?

Gelir ortaklığı programı şu an için self-servis olarak tüm kullanıcılarımızın kullanımına açıktır. Herhangi bir ön şart ve koşul mevcut değildir.

06. Ödemelerimi nasıl alırım?

Voiser Gelir Ortaklığı programında ödemeler aylık olarak banka hesaplarına yapılır. Ödemeler her ayın ilk haftası son iş gününe kadar gerçekleştirilir. Ödeme alt limiti 300 TL'dir ve bu limite ulaşıldığında ödeme talebinde bulunabilir. Ödeme talebi yapılmadan önce mutlaka ödeme bilgileri (Ad soyad, IBAN) eksiksiz doldurulmalıdır..

Voiser Basın Materyalleri

İhtiyacınız olan

Voiser'ın resim formatlarındaki logosunu Türkçe ve İngilizce seçeneklerine göre indirebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürün dokümanlarına ve basın materyallerine ulaşın.

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene