Seslendirme

Voiser API

Hizmetler

Voiser API

Text to speech (seslendirme) ve speech to text (deşifre) hizmetlerimizin api servislerine erişin. Kendi ürün ve uygulamanıza entegre edin.

Voiser Api
Doğal ve Gerçekçi

Müşterilerinizin İhtiyaç Duyduğu İnsan Sesleri

Araştırmalar, ürünlerinizin kullanıcılarla duygusal bağ kurduğunda gelirin %23 arttığını gösteriyor. 2023 yılındayız. Artık müşterileriniz robotik ve monoton seslerden daha fazlasını hak ediyor. Sektörün lider AI sesleriyle hizmetinizi şimdi başlatmak için fiyat teklifi alın. Text to speech (seslendirme) ve speech to text (deşifre) hizmetlerimizin API servislerine erişin. Kendi ürün ve uygulamanıza kolayca entegre edin. Uygulamalarınız Voiser ile hayat bulsun!

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için hizmetlerinizi doğal ve gerçekçi AI sesleriyle güçlendirin.

Her Alanda Mükemmel Uyum

Uygulamalar
Uygulamalar

Mobil Uygulamanızdaki İçerikler Sese Dönüşsün

Bir sonraki büyük şeyi inşa etmeyi mi hayal ediyorsunuz? Sohbet uygulaması mı? Sosyal bir platform mu? Yaratıcı bir araç seti mi? Etkileşimli bir yazılım mı? Haber okuyucu mu? Kaliteli ses aramanın sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin. Yapmak isteyeceğiniz son şey, kullanıcılarınızı gerçekten geliştirmeniz ve öğrenmeniz gerektiğinde, seslendirmeler için alışveriş yapmaktır!

Haber
Haber Seslendirme

Haberleriniz Birer Sesli Makaleye Dönüşsün

Haber kuruluşunuzun seslendirme departmanını Voiser devralsın.

Oyun Geliştirme
Oyun Geliştirme

NPC'leriniz İçin Ölçeklenebilir ve Otomatikleştirilmiş Sesler

Vakit geçirmek isteyeceğiniz son şey, oyununuz için yüzlerce NPC olmasa da onlarca seslendirme aramak ve ödemek. Karakterlerinize hayat vermek için VOISER API'yi kullanın ve grafikler, oynanış, arazi gibi daha önemli olan şeylere odaklanın.

Çağrı Merkezleri
Çağrı Merkezleri

Müşterileriniz İçin Dinamik Olarak Güncellenen Sesler

Metni manuel olarak konuşmaya dönüştürmek, ses dosyalarını indirmek, yerel ortamınıza veya üçüncü taraf bir OHM / IVR aracına geçmek ve yüklemenin bitmesini beklemek çok iş gerektirir. Voiser'i iletişim merkezi yazılımınızla entegre ederek tüm süreci otomatikleştirin! IVR'nin nasıl ses çıkardığını ve ne söylediğini müşteriye göre dinamik olarak değiştirin.

Video Üretici
Video Üretici

Ürettiğiniz videoları AI teknolojileri ile tam otomatik seslendirin

Müşterilerinizin büyük bir kısmının seslendirmelere ihtiyacı olacak ve işi bitirmek için 3. parti uygulamalara başvuracaklar. Bu sadece müşterileriniz için pahalı değil, aynı zamanda zaman alıcıdır. Müşterileriniz için bu muazzam sıkıntıyı çözün ve ürününüz için büyük değer elde edin.

Geliştiriciler İçin

Voiser Rest API

Birinci sınıf metin okuma teknolojimizi ürünlerinizle entegre etmek çok kolay. Voiser API servisi, Rest API temelleri ile oluşturulmuştur. Bu, işi tamamlamak için en sevdiğiniz programlama dillerinden herhangi birini kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Developer
Firmanız İçin

Fiyat Teklifi Alın

Alanında uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Success/Error Message Goes Here

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene