Seslendirme

Voiser API

Hizmetler

Voiser API

Text to speech (seslendirme) ve speech to text (deşifre) hizmetlerimizin api servislerine erişin. Kendi ürün ve uygulamanıza entegre edin.

Voiser Api
Doğal ve Gerçekçi

Müşterilerinizin İhtiyaç Duyduğu İnsan Sesleri

Araştırmalar, ürünlerinizin kullanıcılarla duygusal bağ kurduğunda gelirin %23 arttığını gösteriyor. 2024 yılındayız. Artık müşterileriniz robotik ve monoton seslerden daha fazlasını hak ediyor. Sektörün lider AI sesleriyle hizmetinizi şimdi başlatmak için fiyat teklifi alın. Text to speech (seslendirme) ve speech to text (deşifre) hizmetlerimizin API servislerine erişin. Kendi ürün ve uygulamanıza kolayca entegre edin. Uygulamalarınız Voiser ile hayat bulsun!

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için hizmetlerinizi doğal ve gerçekçi AI sesleriyle güçlendirin.

Her Alanda Mükemmel Uyum

Uygulamalar
Uygulamalar

Mobil Uygulamanızdaki İçerikler Sese Dönüşsün

Bir sonraki büyük şeyi inşa etmeyi mi hayal ediyorsunuz? Sohbet uygulaması mı? Sosyal bir platform mu? Yaratıcı bir araç seti mi? Etkileşimli bir yazılım mı? Haber okuyucu mu? Kaliteli ses aramanın sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin. Yapmak isteyeceğiniz son şey, kullanıcılarınızı gerçekten geliştirmeniz ve öğrenmeniz gerektiğinde, seslendirmeler için alışveriş yapmaktır!

Haber
Haber Seslendirme

Haberleriniz Birer Sesli Makaleye Dönüşsün

Haber kuruluşunuzun seslendirme departmanını Voiser devralsın.

Oyun Geliştirme
Oyun Geliştirme

NPC'leriniz İçin Ölçeklenebilir ve Otomatikleştirilmiş Sesler

Vakit geçirmek isteyeceğiniz son şey, oyununuz için yüzlerce NPC olmasa da onlarca seslendirme aramak ve ödemek. Karakterlerinize hayat vermek için VOISER API'yi kullanın ve grafikler, oynanış, arazi gibi daha önemli olan şeylere odaklanın.

Çağrı Merkezleri
Çağrı Merkezleri

Müşterileriniz İçin Dinamik Olarak Güncellenen Sesler

Metni manuel olarak konuşmaya dönüştürmek, ses dosyalarını indirmek, yerel ortamınıza veya üçüncü taraf bir OHM / IVR aracına geçmek ve yüklemenin bitmesini beklemek çok iş gerektirir. Voiser'i iletişim merkezi yazılımınızla entegre ederek tüm süreci otomatikleştirin! IVR'nin nasıl ses çıkardığını ve ne söylediğini müşteriye göre dinamik olarak değiştirin.

Video Üretici
Video Üretici

Ürettiğiniz videoları AI teknolojileri ile tam otomatik seslendirin

Müşterilerinizin büyük bir kısmının seslendirmelere ihtiyacı olacak ve işi bitirmek için 3. parti uygulamalara başvuracaklar. Bu sadece müşterileriniz için pahalı değil, aynı zamanda zaman alıcıdır. Müşterileriniz için bu muazzam sıkıntıyı çözün ve ürününüz için büyük değer elde edin.

Geliştiriciler İçin

Voiser Rest API

Birinci sınıf metin okuma teknolojimizi ürünlerinizle entegre etmek çok kolay. Voiser API servisi, Rest API temelleri ile oluşturulmuştur. Bu, işi tamamlamak için en sevdiğiniz programlama dillerinden herhangi birini kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Developer

Basit Entegrasyon

Kullanımı kolay seslendirme ve deşifre API'mız, tüm geliştiriciler için uzman eller tarafından tasarlanmıştır. Dakikalar içinde başlayabilmeniz için size SDK'lar, kapsamlı belgeler ve uzman desteği sağlıyoruz.

Entegrasyon'u deneyin

Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan Dünya'nın En Yüksek Doğruluk Oranı

Dünyanın en çeşitli ses koleksiyonundan eğitilen Voiser AI, video ve ses uygulamaları için doğruluk standardını belirliyor.

Voiser AI, gelişmiş teknolojisiyle doğru çözümler sunar.

Güçlü AI modelleri, basit API

API servisleri, seslendirme ve deşifre işlemlerini daha etkili ve kolayca gerçekleştirilmesini sağlar. API servislerinin, herhangi bir uygulamanın seslendirme veya deşifre işlemlerini gerçekleştirmesine olanak tanıması, seslendirme ve deşifre işlemlerinin önemini artırmaktadır. Voiser AI dünyanın teknoloji devlerinin seslendirme ve deşifre hizmetlerini geride bırakarak doğruluğa en yüksek sonuçları size sunuyor. Voiser AI, özenle eğitilmiş yapay zekası %1,7 hata oranı ile çalışarak %99'a varan doğruluk oranı sunar. Ve bu başarısıyla günümüzün önde gelen firmalarından daha yüksek bir doğruluk oranı elde ederek yüksek kalitede hizmet sunar.

İnsan 100%
Voiser 99%
Google 90%
Microsoft 85%
Amozon 80%
Text to Speech (Seslendirme) API Servisi Nedir?

Text to Speech API Servisi

Text to Speech (seslendirme) API servisi, özellikle artan web ve mobil uygulamaların geliştirilmesi için giderek daha önemli hale gelmektedir.

Text to Speech API servisi, aynı zamanda sesli aramaların yaygınlaşması ve sesli aramaların kullanımının arttırılması için de önemlidir.

Text to Speech Voiser API servisi, kullanıcılara dil öğreniminin kolaylaştırılması, mesajların ve bilgilerin kolayca anlaşılabilmesi, web ve mobil uygulamaların kullanımının kolaylaştırılması ve web sitelerinin ve diğer etkileşimli içeriklerin ziyaretçilere daha ilgi çekici hale getirilmesi gibi birçok faydayı beraberinde sağlamaktadır.

Speech to Text (Deşifre) API Servisi Nedir?

Speech to Text API Servisi

Voiser Speech to Text API servisi, mevcut ses kayıtlarının otomatik olarak metin dosyalarına çevrilmesini sağlayan güçlü bir teknolojidir. Bu servis, özellikle iletişim, medya ve eğlence sektörlerinde çalışanların zamandan tasarruf etmesini sağlar.

Örneğin, bir radyo programının yayınlanması için seslerin kaydedilmesi ve daha sonra deşifre edilerek metin dosyalarına çevrilmesi gerekebilir. Bu durumda, bu servis kullanılarak kayıtların çok daha hızlı bir şekilde metin dosyalarına çevrilmesi sağlanabilir.

Sonuç olarak, Seslendirme ve Deşifre API servisleri, çeşitli alanlarda zamandan tasarruf etmeyi sağlayan önemli bir teknolojidir.

Büyüyen Voiser AI Devrimine Sizde Katılın

Birçok İşletmenin Güvendiği Marka

Yeni Başlayanlar

Düşük maliyetli seslendirme ve deşifre çözümleri sunarak, başlangıç aşamasındaki girişimlerden büyük ölçekli girişimlere kadar her büyüklükteki girişimle çalışıyoruz.

İşletmeler

Büyük çaplı işler için üretildik. Her sektörün önde gelen kuruluşarı dahil olmak üzere yüzlerce müşteri için her gün milyonlarca ses dosyasını işliyoruz.

Geliştiriciler

Kapsamlı öğreticilerimiz, ayrıntılı belgelerimiz ve değişiklik günlüğümüz aracılığıyla geliştiricilere kapsamlı destek sağlıyoruz.

Neden Voiser AI?

Voiser API, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve kullanımı kolaydır. Text to speech (seslendirme) ve speech to text (deşifre) hizmetlerimizin API servislerinin ara yüzü kullanıcı dostudur. Kendi ürün ve uygulamanıza kolayca entegre edebilirsiniz. Uygulamalarınız Voiser ile hayat bulsun!

Firmanız İçin

Fiyat Teklifi Alın

Alanında uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Success/Error Message Goes Here

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene