Seslendirme

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

1.Şartlar

Bu web sitesine erişerek, bu web sitesinin Kullanım Şartları’na, yürürlükte olan tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalacağınızı ve yürürlükteki tüm yerel yasalara uymanızdan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu şartlardan hiçbirini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaklanmıştır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, ilgili telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

2.Kullanım Lisansı

Bu, bir devletin verilmesi değil, bir lisans verilmesi ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:
VOİSER’in web sitesinde bulunan herhangi bir yazılımı yeniden derleme veya ters mühendislik yapmaya teşebbüs etme;
materyallerden telif hakkı veya diğer tescilli notaları kaldırın; veya
materyalleri başka bir kişiye aktarabilir veya materyalleri başka herhangi bir sunucuda “yansıtabilirsiniz”.
Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal ederseniz ve VOİSER tarafından herhangi bir zamanda feshedilebilirse, otomatik olarak feshedilecektir. Bu materyalleri incelemeyi sonlandırdığınızda veya bu lisansın sona erdirilmesi üzerine, elinizdeki indirilen materyalleri elektronik ya da basılı formatta yok etmeniz gerekir.

2.1 Bireysel Kullanım Hakları 

Bireysel kullanım hakları ile; Kişisel blog, Bireysel Youtube kanalları (para kazanma dahil), Twitch, Stream servisleri, Brodcast Media servisleri, kişisel sosyal medya hesapları ve benzeri tüm bireysel kullanımlar için seslendirmeler oluşturabilirsiniz. Seslendirmelerinizi bireysel olarak kazanca dönüştürmenizde bir mahsur yoktur. Telif haklarımıza takılmazsınız.
Bunun dışında ürettiğiniz ses sentezlerinim ticari haklarına sahip olmak , daha profesyonel seslendirmeler yapabilmek ve kurumlara özel imkanlardan faydalanmak için kurumsal üyelik oluşturabilirsiniz. 

2.2 Ticari Kullanım Hakları

Ticari kullanım hakları; Reklam, tanıtım, web sayfası oluşturma, ürün entegrasyonu, YouTube, film prodüksiyonu, oyun ve yazılım geliştirme gibi işle ilgili her türlü kurumsal kullanımı kapsar. Bunun yanında, yasadışı veya iftira niteliğinde herhangi bir faaliyeti kapsamaz. Ticari haklar, yeniden satış hakları değildir.

2.3 Yeniden Satış Hakları

Yeniden Satış Hakları, kendi müşterilerine ve diğer üçüncü taraflara satış yapmak ve hizmet vermek için Voiser Studio, Voiser API olmak üzere Voiser'in herhangi bir teklifinden yararlanmak isteyen müşteriler içindir.

3.Feragatname

VOİSER web sitesinde yer alan materyaller “olduğu gibi” sunulmaktadır. VOİSER, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve zımni garantiler veya ticarete elverişlilik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmesi veya diğer hak ihlalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın diğer tüm garantileri reddeder ve reddetti. Ayrıca, VOİSER, materyallerin İnternet web sitesinde veya bu materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili doğruluk, muhtemel sonuçlar veya güvenilirliği konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya herhangi bir beyanda bulunmaz.

4.Sınırlamalar

Hiçbir durumda, VOİSER’in internet sitesinde materyallerin kullanımı veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, veri kaybı ya da kar kaybı veya iş kesintisi nedeniyle meydana gelen zararlardan) sorumlu olmayacak, VOİSER veya bir VOİSER yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bu tür bir hasar olasılığını bildirmiş olsa bile. Bazı ülkelerde ima edilen garantiler üzerinde sınırlamalara veya sonuçta ortaya çıkabilecek veya arızi hasarların sorumluluğunun sınırlandırılmasına izin verilmediğinden, bu kısıtlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5.Düzeltmeler ve Errata

VOİSER’in web sitesinde yer alan materyallerin teknik, yazım hataları veya fotoğraf hataları olabilir. VOİSER, web sitesinde yer alan herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. VOİSER, web sitesinde yer alan materyalleri önceden haber vermeksizin istediği zaman değiştirebilir. Ancak VOİSER, malzemeleri güncelleme konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

6.Bağlantılar

VOİSER, İnternet sitesine bağlı tüm siteleri gözden geçirmedi ve böyle bir bağlantı verilen sitenin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin VOİSER tarafından onaylandığını ima etmez. Böyle bir bağlantı verilen web sitesinin kullanımı kullanıcının sorumluluğundadır.

7.Site Kullanım Şartları Değişiklikler

VOİSER, web siteleri için bu kullanım şartlarını herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu Kullanım Şartları ve Kullanım Koşullarının geçerli sürümü ile bağlı kalmayı kabul etmiş bulunuyorsunuz.

8.Geçerli Hukuk

VOİSER’in web sitesinde yer alan herhangi bir iddiada, hukukun çatışması hükümlerine bakılmaksızın İstanbul Devletinin kanunları uygulanır.
Bir Web Sitesinin Kullanımı İçin Geçerli Genel Hüküm ve Koşullar.

Metinlerinizi pahalı stüdyolara ve ekipmanlara ihtiyaç duymadan seslendirin.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 51 dildeki 220'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene
YUKARI