Seslendirme

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Türkiye kanunları uyarınca kurulmuş ve İstanbul Ticaret Sicili'ne 305008-5 numarası ile kayıtlı, 0925098119400001 MERSİS numarası ile Esentepe Mah. Cevizli D-100 Güney Yanyol Cad. LAPİSHAN No:25/105 Kartal/İstanbul adresinde faaliyet gösteren Voiser Teknoloji Limited Şirketi (bundan böyle “VOISER”, "Bizim" veya “Biz”), size (bundan böyle “Siz” veya “Üye”) internet erişimi olan cep telefonundaki mobil uygulama üzerinden, internet erişimi olan bilgisayarınızdan veya diğer bir cihazından aktarabileceğiniz metnin seslendirmesine olanak sağlayan kişiselleştirilmiş özelliklere sahip (bundan böyle “Hizmet”) bir hizmet sunmaktadır.

Hesap açarak, ücretsiz deneme sürümünü kullanarak ve/veya Voiser ile bir “MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNDE” belirtilen şekilde Bireysel Kullanım Lisansı ve/veya Ticari Kullanım Lisansı üyelik planı satın alarak, veya 3. kişiler tarafından veya doğrudan VOISER tarafından sağlanan özel promosyonlardan faydalanarak, VOISER mobil uygulamasını indirerek veya VOISER internet sitesine erişerek veya bunları kullanarak, VOISER’ın sağladığı eklenti hizmetleri veya ürünleri kullanarak veya VOSIER’in sağladığı metin seslendirme hizmetinin herhangi bir özelliğini veya işlevini kullanarak, VOISER Kullanım Koşullarını ve bu koşullara uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca bu suretle VOISER'ın, kişisel verilerinizi VOISER Gizlilik Politikası'na (WEB LINKI) uygun olarak işleyeceğini onaylamış ve kabul etmiş bulunmaktasınız.

Bu Kullanım Koşulları, Hizmet'in hangi koşullarda tarafınıza sunulduğunu düzenler ve üzerinde önceden mutabık kalınan şart ve koşulların yerine geçer. Hizmet'e erişmek ve Hizmet'i kullanmak için bu şartları kabul etmeniz gerekmektedir. Bu şartları kabul ederek, buradaki herhangi bir hükme aykırı hareket etmeniz halinde, VOISER'in ön bildirimde bulunmaksızın her zaman bu sözleşmeyi feshedebileceğini veya Hizmet'e erişiminizi askıya alabileceğini kabul etmiş sayılırsınız. Koşulları kabul etmemeniz halinde (aşağıda açıklandığı üzere) Hizmeti kullanmanız ve VOISER tarafından sağlanan herhangi bir İçerik'e erişmeniz veya bu İçerik'i kullanmanız mümkün olmayacaktır.

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne uygun olarak Hizmet'in temel nitelikleri, üyelik bedeli, ödeme şekli ve diğer tüm hususlarda bilgi sahibi olduğunuzu ve Size ön bilgilendirmenin yapılmış olduğunu kabul ve beyan etmektesiniz.

Bu Kullanım Koşulları, VOISER Gizlilik Politikası ve her türlü ek ve/veya tamamlayıcı şart ve koşullar bundan böyle birlikte "Şartlar" olarak anılacaktır.

Şartlar'ın yürürlükte bulunan güncel versiyonlarına VOISER'in internet sitesinden güncelleme tarihi ile beraber her zaman ulaşabilirsiniz.

1. Giriş

1.1. Hesap açarken VOISER'e kendiniz hakkınızda doğru bilgileri vermeli, doğru iletişim bilgileri ve geçerli bir ödeme yöntemi sağlamalısınız. Hizmet'e erişmek ve Hizmet'i kullanabilmek için bu bilgileri sağlamalı ve Şartlar'ı kabul etmeniz gerekmektedir. Şartlar'ı kabul etmemeniz halinde, Hizmet'i, işlevlerini ve fonksiyonlarını ya da Hizmet'te sunulan herhangi bir İçerik'i kullanamazsınız.

1.2. Şartları kabul etmek ve hesap oluşturmak veya VOISER ile bir üyelik planı oluşturmak için, en az on sekiz (18) yaşında olmak ve/veya başka şekilde Hizmet'in sunulduğu ülkenin kanunları uyarınca sözleşme yapma ehliyetine veya yetkisine sahip olmak gerekmektedir.

2. Hizmet

2.1. VOISER, bir Üye olarak Size, cep telefonunuz veya diğer internet erişimi olan cihazlarınız ile VOISER metin seslendirme uygulamasına bağlanarak metinleri aktarabileceğiniz ve/veya indirebileceğiniz kişiselleştirilmiş bir dijital üyelik hizmeti sunar. Buna ek olarak, Hizmet, çeşitli seslendirme tercihlerini içerebilir. Hizmet, Size sunulan ve Sizin de kabul ettiğiniz bireysel kullanım lisansı ve/veya ticari kullanım lisansı üyelik planında belirtilen amaçlar için kullanılabilir.

2.2. Hizmet'i kullanabilmeniz için, VOISER'in teknik gerekliliklerine uyumlu internet erişimi olan bir cihaz veya VOISER uygulaması yüklenmiş platformlarından birini kullanmanız gerekmektedir. Hizmet, sadece VOISER tarafından kabul edilen ödeme yöntemlerine uygun olarak yapılabilir. VOISER, Hizmet'i kullanabilmeniz için gerekli olan teknik gerekliliklerde zaman zaman değişiklikler yapma, iş ortaklarını ve ödeme yöntemlerini değiştirme, bunlarda ekleme ve çıkarma yapma, önceden duyurmak şartıyla Üye’nin Hizmet’i kullanmasını engel olmayacak şekilde teknik iyileştirmeler yapmak için web sitesini veya VOISER uygulamasını bakıma alma haklarını saklı tutar. VOISER, Hizmet'i kullanımınızı sınırlayabilecek değişiklikleri e-posta yoluyla veya Hizmet üzerinden anlık bildirimler ile Size bildirmek konusunda azami çabayı sarf edecektir. VOISER, Size ön bildirimde bulunmaksızın, iş ortaklarında ve ödeme yöntemlerinde ekleme veya çıkarma yapma hakkını her zaman için saklı tutar.

3. Üyelik Planları

3.1. VOISER, kendi takdirine bağlı olarak, Hizmet'i farklı üyelik planları aracılığıyla sunma hakkını saklı tutar ve söz konusu üyelik planları mevcut üyelikleri ve Üye’lerin mevcut durumda sahip olduğu paketlerde değişiklik yaratmayacaktır.

3.2. VOISER, kendi takdirine bağlı olarak, yeni planlar eklemek, mevcut planları kaldırmak veya zaman zaman bu üyelik planlarının özelliklerini veya kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Söz konusu değişikliğin mevcut bir üyelik planını, Üye'nin zararına olacak şekilde esaslı bir biçimde etkilediği halde, Üye'ye bilgi verilecek ve Kullanım Koşulları'nın 12. maddesi uyarınca Üye, Hizmet'i sonlandırma imkanına sahip olacaktır.

3.3. Bir üyelik planı kapsamında sunulan Hizmet satın alınan üyelik planının türüne bağlıdır ve ayrıca kabul ettiğiniz Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde detaylı olarak belirtilecektir.

3.4. Fiyatlar, seslendirmesini yapmak istediğiniz dile göre değişiklik gösterebilir. Üye, farklı diller arasında verilecek Hizmet’in farklı fiyatlandırma planına tabi olabileceğini kabul eder.

3.5. Mevcut üyelik planınıza ilişkin bilgilere VOISER internet sitesindeki hesabınız üzerinden (Kullanıcı adınızı ve şifrenizle VOISER hesabınıza giriş yaptıktan sonra "paketler" veya “hesabım” bölümünde giderek) ulaşabilirsiniz.

4. Bireysel Kullanım ve Ticari Kullanım Lisansları

4.1. Bireysel kullanım hakkı sağlayan lisanslardan birinin seçilmesi halinde; kişisel blog, bireysel Youtube kanalları, twitch, streaming servisleri, broadcast, medya servisleri, kişisel sosyal medya hesapları ve benzeri tüm bireysel kullanımlar için seslendirmeler oluşturabilirsiniz. Bu bireysel kullanım hakkı sağlayan lisans kapsamında VOISER metin seslendirme editörü kullanılarak elde edilecek seslendirmeler üzerinde VOISER’in bireysel kullanıma özel bir ticari hak iddiası olmayacağı gibi, VOISER bu seslendirmelerin 3. kişilere karşı doğurabileceği olumsuz sonuçlardan dolayı da sorumlu tutulamayacaktır.

4.2. Ticari Kullanım Hakkı sağlayan lisanslardan birinin seçilmesi halinde ise üye; reklam, tanıtım seslendirmeleri, film prodüksiyonu, websitesi, oyun, yazılım seslendirme gibi işlerle ilgili her türlü platformda kurumsal kullanımı kapsayacak şekilde bir ticari kullanım hakkına sahip olur.

Bu ticari kullanım hakkı sağlayan lisans kapsamında VOISER metin seslendirme editörü kullanılarak elde edilecek seslendirmeler üzerinde VOISER’in kurumsal kullanıma özel bir ticari hak iddiası olmayacağı gibi, VOISER bu seslendirmelerin 3. kişilere karşı doğurabileceği olumsuz sonuçlardan dolayı da sorumlu tutulamayacaktır.

5. Ücretsiz Deneme

5.1. Üyeliğiniz, Hizmet için bir ücretsiz deneme süresi (“Ücretsiz Deneme”) ile başlayabilir. Ücretsiz Deneme, Size bildirilen süre kadar devam eder. Ücretsiz Deneme, üyelere, aylık üyelik konusunda karar vermeden önce belirli bir süre boyunca Hizmet'i ücretsiz deneme imkânı sunmayı amaçlar.

5.2. Ücretsiz Deneme için kaydolduğunuzda, Ücretsiz Deneme süresi sonunda sizden hiçbir ücret tahsil edilmez.

5.3. Size bir Ücretsiz Deneme teklifi sunulduğunda VOISER, Size bu Ücretsiz Deneme imkânını sadece bir defalığına sunmak niyetindedir. Bu nedenle, herhangi türde bir Ücretsiz Deneme'yi bir kez başlatmış olan üye, Ücretsiz Deneme imkânından bir daha yararlanamaz. VOISER Hizmet’in kullanılmasında olası bir suiistimali engellemek amacı ile Ücretsiz Deneme elverişliliğine sınırlamalar getirebilir. VOISER, kendi serbest iradesine bağlı olarak, herhangi bir üyenin Ücretsiz Deneme imkânına elverişli olmadığına karar verir ise, Ücretsiz Deneme'yi kaldırabilir veya sonlandırabilir. Üye, Ücretsiz Deneme'yi diğer tekliflerle birleştiremez.

6. Ücretler ve Ödemeler

6.1. VOISER, üçüncü taraf ödeme servisleri hizmet sağlayıcıları ile işbirliği yapmaktadır. VOISER ürünlerinden birini satın almak için yapılacak tüm ödemeleriniz bu hizmetler üzerinden tahsil edilecektir. Havale ve EFT ile ödemelerde siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişi verildiği an itibarıyla değil, siparişe ilişkin ödemenin belirtilen hesaplara düşmesi ile başlar. 

6.2. Paket ücretleri VOISER websitesinde yer almaktadır. Paket ücretlerine Katma Değer Vergisi (KDV) ‘nin dahil olup olmaması fiyatların yanında açıkça belirtilmiştir. Ödemeler, kredi/banka kartından veya VOISER’in Size herhangi bir zamanda bildirebileceği diğer bir ödeme yöntemi (bununla sınırlı olmamak üzere uygulama içi ödemeler dahil) aracılığıyla yapılır. Kredi kartlarına ilişkin olarak, VOISER, Hizmet'in Size sunulduğu ülkede verilmeyen kredi kartlarını reddedebilir veya bloke edebilir.

6.3. Ödemede gecikmeniz veya temerrüde düşmeniz durumunda, VOISER, Hizmet'e erişiminizi dondurabilir veya engelleyebilir. Eğer bu durum gerçekleşirse, lütfen kullanıcı adı ve şifrenizle VOISER internet sitesinden giriş yapın ve VOISER hesabınızdaki Destek bölümüne giderek üyeliğinizi yeniden aktif hale getirme talebinde bulunun. Ödemede uzun süreli bir gecikme olması halinde VOISER sizden makul bir gecikme bedeli isteyebilecektir.

6.4. VOISER tarafından kesilecek faturalar, Üye’nin belirttiği adrese elektronik posta yolu ile iletilir. Üye’nin faturaya 7 gün içerisinde itiraz etme hakkı bulunmaktadır. Eğer hatalı olarak Siz’den ücret tahsil edildi ise, bildiriminizin VOISER tarafından tebliğ alındığı günden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde bu ücret tarafınıza iade edilir.

7. Cayma Hakkı

7.1. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun esas alınarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15/1(ğ) maddesi uyarınca Hizmet elektronik ortamda anında teslim edilen gayri maddi mal sayılmaktadır. Bu doğrultuda, Hizmet Üyeliğiniz kapsamında cayma hakkına sahip değilsiniz.

8. Fikri Mülkiyet Hakları

8.1. Hizmet ve Hizmet'i oluşturan fikri haklar koruma altında olup bunlar Biz’e ve lisans verenlerimize aittir. Tarafımızdan açıkça yazılı olarak rıza gösterilmedikçe, Hizmet'in hiçbir unsuru veya içeriği, Şartlar dahilinde Siz’e sunulan Hizmet dışında farklı bir amaçla kullanılamaz. Hizmet dahilinde Siz’e sunulan metin seslendirme hizmeti kapsamında ortaya çıkacak içerik ve unsurlar ile Hizmet'in kendisine ilişkin olarak Siz’e hiçbir hak devredilmez veya herhangi bir sıfat bahşedilmez. Hiçbir şekilde, salt Hizmet'i kullanıyor olmanız sebebiyle, Siz’e satın alınan paket içeriği dışında bir alt lisanslama yapıldığı veya 3. kişilere devretme gibi tasarruf hakkı verildiği anlamında yorumlanamaz.

8.2. Oluşturulan ses dosyaları 3. kişilerin fikri mülkiyet haklarına zarar getirecek şekilde oluşturulamaz veya kullanılamaz. Üye’ler tarafından, Hizmet’in 3. kişilerin fikri mülkiyet haklarına zarar verecek şekilde kullanılması halinde, VOISER, mevcut üyeliği sonlandırma hakkına sahip olur. VOISER, Üye’lerin oluşturacağı ses dosyaları ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmez. VOISER, Üye’ler tarafından oluşturulan bu ses dosyalarının içeriği ile ilgili olarak sorumlu tutulması halinde, ihlali yapan ÜYE’ye rücu etme hakkını saklı tutar.

8.3. VOISER, seslendirme sonucu ortaya çıkan ses dosyasının Üye’ler tarafından sosyal medya platformlarına konan, gösterilen, buralarda dağıtılan ve yüklenen içerik sebebiyle meydana gelen doğrudan veya dolaylı zararlardan, ihmal, kusur, sözleşme ihlali, kişilik haklarına saldırı, telif ve diğer fikri hakların ihlali nedeniyle oluşan her türkü kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk taşımaz. 

9. İçerik ve Yazılım Lisansı

9.1. Hizmet İçerik'i, zaman zaman ve Hizmet'in sunulduğu farklı ülke ve bölgeler arasında farklılık gösterebilir. İçerik, Hizmet'e eriştiğinizde bulunduğunuz yere bağlı olarak da değişebilir. VOISER, Hizmet'in veya Hizmet aracılığıyla erişilebilen içeriğin, ikamet ettiğiniz ülke dışında başka bir ülkede de bulunduğuna ilişkin bir taahhütte bulunmaz.

9.2. Tarafımıza lisanslı olan Hizmet yazılımını kullanma hakkı, Siz’e satın aldığınız paket kapsamıyla sınırlı olarak, sadece Siz’e münhasır olmayacak, Siz tarafından 3. kişilere devredilemeyecek ve gerektiğinde madde 8 kapsamında geri alınabilecek şekilde VOISER tarafından verilmektedir.

9.3 Üye, VOISER’in açık veya yazılı onayı olmadan yazılı veya sözlü, radyo, televizyon, internet sitesi ve benzeri her türlü mecrada yapacağı ilan ve reklamlarında VOISER’a ait unvan, marka ve logoları kullanmayacağını aksi takdirde VOISER’in uğradığı veya uğramış olacağı her türlü zararı tanzimle yükümlü olduğunu bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. 

10. Süre ve Fesih

10.1. VOISER'da üyeliğiniz ve aboneliğiniz websitesi üzerinde hesap oluşturduktan sonra başlar.

10.2. Üyeliğinizi veya aboneliğinizi sonlandırmak için, VOISER’ın bilgi@voiser.net elektronik posta adresine VOISER’a kayıtlı elektronik posta adresinizden göndereceğiniz bir e-posta ile veya VOISER hesabınıza giriş yaptıktan sonra destek bölümünden bildirerek feshetmeniz mümkündür.

10.3. Bu Kullanım Şartnamesinde, Sizin (veya Hizmet'e erişmesine izin verdiğiniz kişilerin) Şartlar'ı veya yürürlükteki yasaları, kuralları veya düzenlemeleri ihlal ettiğinize dair VOISER’in şüphesi varsa, VOISER, Hizmet'i kullanımınızı sona erdirme veya sınırlama hakkına sahiptir.

11. VOISER'in hakları ve yükümlülükleri

11.1. Verilen Hizmet'in bir parçası olarak, VOISER, e-mail, telefon, SMS, MMS yolu ile ya da doğrudan Hizmet üzerinden Siz’e ulaşarak, Hizmet'in işlevleri (kredi kartı son kullanım tarihine ilişkin hatırlatmalar yapmak dahil) ve İçerik'i hakkında bilgilendirme yapabilir. Uygulanabildiği ölçüde ve sizinle iletişim kurulmasını reddetmediğiniz sürece, VOISER ayrıca e-mail, telefon, SMS, MMS yolu ile ya da doğrudan Hizmet üzerinden Size ulaşarak, promosyonlar veya Hizmet ile ilgili benzeri faaliyet, ürünler ve etkinlikler hakkında bilgilendirme yapabilir.

11.2. VOISER ve Üye arasındaki tüm iletişim, VOISERl’in Gizlilik Politikası’na uygun olarak yürütülür.

11.3.VOISER, mobil iletişim hatlarında veya internet servis sağlayıcıların hizmetlerinde yaşanabilecek kesintilerden sorumlu değildir.

11.4. Hizmet, haftanın 7 (yedi) günü kesintisiz olarak verilir. Ancak, VOISER, Hizmet'in her zaman kesintisiz ve hatasız sürdürülebileceği garantisi vermez. Hizmet'i etkileyen aksaklık veya kesintiler meydana geldiğinde, VOISER’e bunları düzeltme olanağı verilir ve bunlar sözleşmenin, yani Şartlar'ın ihlali sayılmaz. Aynı şekilde, VOISER, makul sebeplerle, mesela, bakım ve iyileştirme çalışmaları çerçevesinde Hizmet'i durdurabilir.

11.5. VOISER, internet kesintisi, hız düşüklüğü veya Üye'nin kullanmakta olduğu internet hizmetindeki diğer aksaklıklardan dolayı Hizmet'in sunumunda yaşanan hata ve kesintilerden sorumlu olmayacaktır. Ayrıca VOISER, makul bir çerçevede, kendi kontrolü dışında sayılan tabii afet, savaş, terör olayları, hükümet kısıtlamaları, grev, lokavt, işçi kıtlığı, ticari ihtilaf, yangın, patlama, sel veya diğer doğal olaylar ya da herhangi diğer bir mücbir sebepten dolayı Hizmet'i işbu Şartlar kapsamında gereği gibi sunamamaktan dolayı sorumlu tutulamaz.

11.6. VOISER, Şartlar çerçevesinde sahip olduğu hak ve yükümlülüklerini kısmen veya tamamen üçüncü taraflara devredebilir. VOISER, yine, bu Şartlar çerçevesindeki yükümlülüklerini, atayacağı yükleniciler aracılığı ile de yerine getirebilir. Kişisel verilerinizin işlenmesini etkileyebilecek bu tür değişikliklerin vukuunda, VOISER Gizlilik Politikası’na göre hareket edilir.

11.7. VOISER, kendi takdirine bağlı olarak, Şartlar'da değişiklik yapabilir. VOISER'in Şartlar'da sizi olumsuz etkileyecek esaslı değişiklikler yaptığı durumda, bu durum, değişikliklerin yürürlüğe girmesinden en az otuz (30) gün önce, Hizmet üzerinden bildirimde bulunularak, e-posta, SMS veya Hizmet vasıtasıyla anlık bildirim yollanılarak Siz’e duyurulur. Değişikliklere ilişkin olarak bazı hallerde açık rızanızı isteyeceğiz, bazı hallerde ise Sizi önceden bilgilendireceğiz ve Hizmet'i kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu sebeple bizden gelen bildirim veya mesajları dikkatlice okumanız önem arz etmektedir. Şartlar'da yapılan güncellemeler ve değişiklikler nedeniyle Hizmet'i kullanmayı bırakmak istediğiniz halde, madde 12'de öngörülen talimatlara uyarak üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

12. Üyenin hak ve yükümlülükleri

12.1. Yürürlükte bulunan ek koşullarda aksi belirtilmedikçe, Üye, sadece paketi kapsamında kendine tanınan imkanlardan faydalanabilir. Hesap bilgileriniz (giriş bilgileri dahil ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla) kişiseldir ve başkaları ile paylaşılamaz.

12.2. Üye, Hizmet’in 3. Kişilerin fikri sinai haklarına, kişilik haklarına zarar verecek şekilde kullanamaz.

12.3. Hizmet'e erişiminizin ve Hizmet kullanımınızın Şartlar'a uygun olduğunu onaylamakta ve kabul etmektesiniz. Ayrıca, Hesabınız üzerinden Hizmet'e erişime izin verdiğiniz herkesin Hizmet'i Şartlar'a uygun olarak kullandığını da kabul etmektesiniz. Herhangi bir kullanıcının Hizmet'e erişimine Şartlar'a uygun olarak yalnızca Siz izin verebilirsiniz.

12.4.Üye olurken verdiğiniz bilgiler ile VOISER’e bildirdiğiniz, e-posta adresiniz de dahil, tüm kişisel bilgilerinizin doğruluğundan sorumlusunuz. Vermiş olduğu bilgilerde, özellikle de e-mail adresinizde, sonradan meydana gelen değişiklikleri de VOISER’e bildirmekle sorumlusunuz. VOISER’in bildirmiş olduğunuz e-posta adresine göndereceği elektronik postaları, gönderimi takip eden 2 (iki) gün içerisinde almış olduğunuz kabul edilir.

12.4. Üyelik hesabınızın kontrolünden sorumlu olup, Hizmet'e uygunsuz erişime müsaade etmemek ve Hizmet'e Üyeliğiniz devam ettiği sürece şifrenizi ve kişiye özel detaylarınızı kimse ile paylaşmamakla sorumlusunuz.

12.5. Üyeler, Hizmet kullanarak oluşturulacak ses dosyalarındaki metinde fikri hakları başkalarına ait malzemeler paylaşmamak ve küçük düşürücü, cinsel suistimal ifade veya davet eden, nefret söylemi içeren ya da diğer bir şekilde hukuka aykırılık içeren paylaşımlarda bulunmamak zorundadır.

12.6. Üye, Hizmet'i herhangi bir şekilde kesintiye uğratacak, zarar görmesine veya diğer türlü aksamasına sebep olacak şekilde kullanmamakla yükümlüdür. Hizmet'i, internet sitemizi, VOISER uygulamasını kendi cihazlarınızda sadece uygun ve hukuki amaçlar doğrultusunda kullanmak zorundasınız. Aynı şekilde, web sitesini sahtecilik amacıyla veya hukuka aykırı diğer bir amaçla bağlantılı olarak kullanmamak; web sitesine tarafınıza ait olmayan, illegal, saldırgan (müstehcen, ırkçı, nefret söylemi, fiziki şiddet dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere), yanıltıcı, suistimal edici, kabul edilemez, taciz edici, iftira ve hakaret içeren, müstehcen, pornografik ve fikri hakları, markaları, gizlilik yükümlülüklerini, özel hayatı ya da kişiye özel hak ve bilgileri ihlal eden veya diğer bir şekilde üçüncü kişilere zarar veren malzemeyi göndermemek, kullanmamak ve tekrar kullanmaya çalışmamakla sorumlusunuz.

 

12.7. Hizmet'te, veya bazı kısımlarında, yanlışlık veya aksaklıklar bulmanız halinde, Voiser.net adresinden erişebileceğiniz hesabınız içerisindeki “Destek” panelinden veya bilgi@voiser.net aracılığı ile Bizim'le temasa geçmenizi veya diğer bir vasıtayla VOISER’i bilgilendirmenizi ya da şikâyetinizi iletmenizi önemle bildiririz.

12.8. Hizmet'in VOISER'a atfedilebilir bir nedenden dolayı Şartlar'a uygun şekilde sunulmaması halinde Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 15. maddesinde yer alan haklarınızı kullanabilirsiniz.

13. Sözleşme tarafı

13.1. Hizmet, Şartlar çerçevesinde, İstanbul Ticaret Sicili'ne 305008-5 numarası ile kayıtlı, 0925098119400001 MERSİS numarası ile Esentepe Mah. Cevizli D-100 Güney Yanyol Cad. LAPİSHAN No:25/105 Kartal/İstanbul adresinde mukim olan Türkiye'de kurulu VOISER TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. tarafından sağlanır ve Size sunulur. Bizimle veya müşteri hizmetleri departmanımızla irtibata geçmek için bilgi@voiser.netadresine e-posta gönderebilirsiniz.

14. Muhtelif Hükümler

14.1. Şartlar, kanunlar ihtilafı kuralları saklı kalmak kaydıyla, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yorumlanır ve uygulanır. Ancak, başka bir ülkede yerleşik olmanız halinde, Şartlar, bulunduğunuz ülkenin emredici hukuk kurallarının Size tanıdığı tüketici haklarını sınırlamaz.

14.2. VOISER ve Üye arasında bir ihtilaf çıkması halinde, taraflar, öncelikle uzlaşma yoluyla ihtilafı gidermek için çaba göstereceklerdir. Tarafların uzlaşamaması halinde ise, ihtilaf, İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri tarafından çözümlenecektir. Üye ayrıca, Hizmet'in alındığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici hakem heyetleri veya tüketici mahkemesine başvurma hakkına sahiptir. 

14.3.Hizmet'ten veya Hizmet’in İçerik'inden veya Şartlar'dan memnun olmamanız halinde, sahip olduğunuz tek ve münhasır hak, Hizmet’e erişim ve kullanımınıza son vermenizdir.

14.4. Hizmet hakkında daha fazla bilgi almak için veya üyeliğiniz ya da Hizmet'in özelliklerine ilişkin desteğe ihtiyacınız olması halinde, lütfen Bizimle bilgi@voiser.net e-mail adresinden temasa geçiniz.

Son güncellenme tarihi: 07.07.2021

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 51 dildeki 220'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene
YUKARI