Seslendirme

Gazeteciler, Basın-Yayın

Hizmetler

Gazeteciler ve Basın

Gazete ve basın yayın gibi sektörlerde çalışanların en çok ihtiyacı olan şeylerden biri de yaptıkları araştımaların ve ses kayıtlarının transkriptinin çıkarılmasıdır. Voiser'in yüksek teknolojili deşifre sistemi ile bu yükten kurtulun.

Basın-Yayın İçin Yazıyı Sese Çevirme

Günümüz teknolojisi her ne kadar ilerlese de, hala birçoğumuz gazete ve dergi okuyoruz.Özellikle gazete ve basın yayın organlarında çalışanlar için yapılan röportajların veya ses kayıtlarının deşifre edilmesi oldukça gerekli bir işlemdir.

Konuşmaların tamamının detaylı bir şekilde yazıya dökülmesi röportaj esnasında oldukça zor bir işlemdir. Bu yüzden röportaj yapan kişiler sonrasında bu ses kayıtlarını yazıya çevirmeyi tercih ederler.

Birçok röportajda yüksek kalitedeki ses kayıt cihazları kullanılır. Ses kaydını yazıya çevirmeden önce imla ve dil bilgisi kurallarına, ses kalitesine, ses hızına ve anlatım bozukluklarına dikkat etmek gereklidir.

Deşifre hazırlığı detaylı ve aşamalı bir işlemken, deşifre işlemi de oldukça zaman alan bir işlemdir. Deşifre yapmak ise saatler hatta günler alabilir.Bu yüzden Voiser Studio’da dakikalar içinde deşifre işlemini gerçekleştirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Veri güvenliği ve gizlilik politikamız ile özellikle gizli bilgiler içeren görüşmelerinizi Dijital Veri Güvenliği Sistemimiz sayesinde güvenle yazıya dökebilir,

Tüm bunları gelişmiş yapay zeka teknolojisine sahip Voiser Deşifre ile röportajlarınızı veya ses kayıtlarınızı metne dönüştürmek artık çok kolay ve hızlı!

Birçok farklı alanda deşifre deneyimini gerçekleştirebileceğiniz deşifre editörü ile;

  • %100’e varan doğruluk oranıyla,
  • Türkçe ve 75+ Dilde, 135+ Lehçede deşifre yapabilir,
  • Oluşturacağınız metinleri gelişmiş düzenleme editörü ile kolayca gözden geçirip düzenleyebilir,
  • Otomatik noktalama işaretleri ile kusursuz bir deşifre yapabilir,
  • Çalışmalarınızı daha sonra tekrardan geri dönüp düzenlemek üzere kaydedebilir,
  • Esnek indirme seçenekleriyle text dosyası(.txt), word dosyası(.docx), excel dosyası(.xlsx), altyazı dosyaları(.srt/.sbv) olarak birçok formatta teslim alabilirsiniz.

Diğer Kullanım Alanlarımızdan Bazıları

İşinizi kolaylaştırmak ve işletmenizi büyütmek için deşifreyi kullanın.

01.

Medya ve Yayıncılık

Medya Prodüksiyonu ve Yayıncılığı için sesleri veya videoları metne dökün.

Detaylar

02.

Araştırmacılar

Nitel araştırmalarınız için yapay zeka destekli güvenilir ve doğru deşifre hizmeti.

Detaylar

03.

Röportajlar

Röportajınızı birkaç dakika içinde otomatik olarak yazıya dökün ve kopyalayın.

Detaylar

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene