Seslendirme

Voiser Deşifre Altyazı Uzunluğu Ayarlama Özelliği ile Videolarınızı Geliştirin

Voiser Deşifre Altyazı Uzunluğu Ayarlama Özelliği ile Videolarınızı Geliştirin

Bu yeni özellik, içerik oluşturucuların, işletmelerin ve bireylerin ses ve video içeriklerini daha da özelleştirmelerini ve erişimlerini genişletmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

Voiser'ın yeni Altyazı Uzunluğu Ayarlama Özelliği , içeriğinize göre uyarlanmış altyazılar oluşturmanızı sağlayan bir özelliktir. Artık indirilen altyazı dosyalarında (srt formatında) saniye başına görüntülenen kelime sayısını özelleştirebilirsiniz.

Altyazı Uzunluğu Ayarlama Özelliği  Nasıl Kullanılır?

  • SRT Formatında İndirin: Deşifre projenizi tamamladıktan sonra srt formatında indirmeyi seçin.

  • Altyazı Uzunluğunu Özelleştirin: Bir açılır pencere, videonuz için saniye başına istediğiniz altyazı uzunluğunu ayarlamanızı isteyecektir. Ayarları tercihlerinize göre yapın.

  • Altyazıları İndirin: Özelleştirildikten sonra, altyazı dosyanızı saniye başına ayarlanmış kelime sayısıyla, videonuzla mükemmel şekilde senkronize edilmiş olarak indirin.Voiser'ın Altyazı Uzunluğu Ayarlama Özelliği , altyazıların hızı ve görünürlüğü üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayarak izleyicileriniz için daha kusursuz ve özel bir izleme deneyimi sunar. İzleyicilerinizin diyaloğu rahatça takip edebilmesini sağlar.Net ve ayarlanabilir altyazılar, içeriğinizi daha geniş bir kitle için erişilebilir hale getirir.

Bu yeni özelliğimizi bugün keşfedin ve Voiser'in gelişmiş deşifre yetenekleriyle ses ve video içeriğinizi dönüştürün.

 

 

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene