Seslendirme

Voiser Deşifre (Sesi yazıya çevirme) Kullanım Kılavuzu Voiser Deşifre (Sesi yazıya çevirme) Kullanım Kılavuzu 
Ses dosyalarınızı Voiser Deşifre ile metne çevirmek artık çok kolay!


1-Ses Dosyasını Yükleyin

 

Dosya Seç butonuna basarak .mp3 veya .wav uzantılı ses dosyasını yükleyin. Dosyanız 100 mb'ı geçmemelidir. 

 2-Çalışmanıza İsim Verin

 

Çalışmanıza daha sonra tekrar kolayca erişmek için bir isim verin.3-Noktalama İşaretleri Seçeneğini Belirleyin

Noktalama işareti otomatik olarak seçili ise konuşmanın seyrine göre sistem tarafından noktalama işaretleri otomatik olarak eklenir. Noktalama işareti açık seçildiğinde ise deşifre motoru kendini noktalama işareti koymaya zorunlu hisseder, kapalı seçildiğinde ise herhangi bir noktalama işareti kullanılmadan metne çevirme işlemi gerçekleşir.

 4- Küfür Filtresini Ayarlayın

Küfür filtresi açıldığında sesi metne çevirirken küfür veya argo kelimeler (***) şeklinde metinde görünür. Kapalı olarak seçilir ise küfür metinlerini olduğu gibi gösteririz.

 5-Dil Seçeneğini Seçin

Deşifre için yüklediğiniz dosyadaki konuşmanın dil seçeneğidir. Deşifre sonrası elde edilen metnin başka bir dile dönüştürülmesi değildir.6-Deşifre İşlemini Başlatın

Sesi yazıya dönüştür butonuna basın ve ses dosyanızın yüklenmesi için bekleyin. Dosya yükleme işlemi sonrası deşifre işlemi başlayacaktır. 
Deşifre tamamlandığında ve eğer hala sekme açıksa cihazınız bildirim için zil sesi çalacaktır. Tamamlanan çalışmaya ait satırda detay ikonuna basarak ilgili deşifreye erişebilirsiniz.7-Deşifre Çalışmalarını GruplamaDeşifre listesini görüntülediğiniz tabloda daha kolay ve pratik bir kullanım için çalışmalarınızı gruplayabilirsiniz. Deşifrelerin listelendiği tabloda ilgili satırda bulunan klasör ikonuna basarak çalışmayı daha önce oluşturduğunuz bir gruba atayabilirsiniz.8-Deşifre Çalışmasının İsmini Değiştirme


Deşifrelerin listelendiği tabloda deşifre isminin sağ tarafında bulunan kalem ikonuna basarak çalışmanın ismini değiştirebilirsiniz.9-İndirme Seçenekleri


Deşifre işlemi gerçekleştiğinde “tamamlandı” yazısı görünecektir. Sonrasında “git” tuşuna tıklayarak deşifrenize erişebilir. İndir seçeneğinden size uygun formatı seçerek kolayca indirebilirsiniz.

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene