Seslendirme

10 Soruda Voiser’la Tanışın!

10 Soruda Voiser’la Tanışın!

Voiser Nedir?

 

Voiser en kısa tanımıyla ses ve metin arasındaki köprü görevinde bir yazılımdır. Ses dosyalarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde metne dönüştürür. Metinlerinizi ise geniş yelpazeli insansı sesleriyle seslendirir. Böylece saatler sürecek çalışmalarınızı saniyeler içerisinde neticelendirirsiniz.

 

Voiser’ı Kaç Dilde Kullanabilirsiniz?

 

Yüzden fazla ülkede hizmet veren Voiser Teknoloji, geliştirdiği insansı yapay zeka seslendirme sistemi ile 75+ dil ve 550 ses seçeneğini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bu sayede bilmediğiniz dillerdeki sesleri ve metinleri hızlı ve pratik bir şekilde işlevsel hale getirebilirsiniz. Uluslararası çalışmalarda entegrasyon sorunu yaşamadan içerik üretebilir, sesinizi her yerde duyurabilirsiniz!

 

İnsansı Ses Nedir?

 

Günümüzde yaygın olarak kullanılan metin seslendirme uygulamalarının çoğu robotik bir sese sahiptir. Voiser’ın gelişmiş yazılım teknolojisi ise duyguları ve hisleri aktarabilen ses seçenekleri sunar. Her bir ses, tıpkı başka bir insanla konuşur gibi farklı vurgu ve tonlama yetkinliğine sahiptir. İnsanların konuşmaları arasındaki ufak farklar titizlikle incelenmiş ve Voiser’ın insansı seslerinin gelişiminde uygulanmıştır.

 

Sesler Hangi Metinlere Uygun?

 

Voiser’ın kullanıcılarına sağladığı en önemli avantajlarından biri de insansı sesleri düzenleme imkanıdır. Ses perdesini ve konuşma hızını değiştirerek metinleri daha coşkulu veya daha sakin seslendirebilirsiniz. Böylece her türlü metni Voiser üzerinden dilediğiniz tonda okutup dinleyebilirsiniz! Haberler, araştırmalar, raporlar, hikayeler, tanıtım metinleri ve çok daha fazlasını 75+ dilde seslendirmek artık çok kolay!

 

Hangi Ses Dosyaları Yazıya Dönüşebilir?

 

Birçok sektörde konuşmaları kayda alıp yazıya aktarmak gerekir. Bu zahmetli işi yapmak için uzun zamana ve büyük emeğe ihtiyaç vardır. Röportajlar, paneller, basın toplantıları, sunum notları, ders kayıtları başta olmak üzere tüm ses dosyalarınızı yazıya çevirmek için Voiser’ı kullanabilirsiniz.

 

Voiser tarafından saniyeler içerisinde yazıya çevrilen ses dosyanızda değişiklik yapmak da oldukça kolay! Metindeki bir bölümü değiştirmek istediğinizde Voiser yazılımı sizi, ilgili bölümün olduğu saniyelere götürüyor!

 

Voiser’ın Güçlü Referansları! 

 

Türkiye ve dünya pazarında ön sıralara ismini yazdıran Voiser, tıpkı kendisi gibi başarılı ve vizyoner kurumlarla birlikte çalışıyor. Bu küresel markaların güvencesi ile son kullanıcıya erişiminden gelen olumlu yorumlar sayesinde kısa sürede başarısını tüm dünyaya duyurdu.

 

Ayrıca, Gelir Ortaklığı Programı ile internet üzerindeki en yüksek kâr oranlı iş birlikteliği imkanını sunan şirket yaklaşık 100 ülkede hizmet verdiği kullanıcılarına “Mutlu Müşterilerimiz” demeyi tercih ediyor. 

 

Voiser Nasıl Kullanılır?

 

Voiser yazılımı tüm internet kullanıcılarının rahatlıkla çalışabileceği kolaylıkta tasarlanmıştır. Son derece kapsamlı olan sistem en basit haliyle kodlanarak kullanıcılara kolay ve hızlı bir ara yüz sunulmuştur. Ücretsiz deneme imkanı ile dileyen herkes “voiser.net” adresi üzerinden sistemi kullanabilir. 

 

Voiser’ı Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 

Voiser’ın en büyük avantajı elbette ki zaman ve maliyet tasarrufudur. Yüksek maliyetli ve çok uzun zamanda yapılacak işleri Voiser sayesinde hesaplı ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Voiser’la çalışmanın eşsiz avantajlarını kullanabilirsiniz. Voiser, tüm kullanıcıları için aktif, pratik ve gelişmiş bir müşteri hizmeti servisi sunmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra Voiser kullanmanın prestijini deneyimleyebilir ve profesyonel çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz!

 

Smart Guide(Akıllı Rehber) Teknolojisi Nedir?

 

Smart Guide, Voiser tarafından geliştirilen ve birçok alanda inovasyona kapı aralayan Akıllı Rehber projesidir. Bu proje sayesinde QR koda ihtiyaç duyulmaksızın eserler, mekanlar ve hatta canlılar bile telefonumuzun kamerasıyla tanınır, Voiser’ın insansı makina sesleri tarafından tanıtılır. Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi’ndeki tüm eserler Voiser Smart Guide tarafından seslendirildi. Müze ziyaretçileri de Voiser’ın diğer kullanıcıları gibi artık daha “Mutlu”!

 

Voiser Teknoloji Kimin?

 

Voiser Teknoloji’nin kurucu ortakları Fatih Sönmez ve Hafzullah Yıldırım bu soruya cevap olarak “Yüzü aşkın ülkedeki yüz binden fazla kullanıcımızın” diyor. Şirketin yerli oluşu, Türkiye’nin teknolojik gelişmelerle yarınlara emin adımlar atmasında öncü bir yer tutuyor. 

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene