Seslendirme

Atatürk Günümüze Sesleniyor!

Atatürk Günümüze Sesleniyor!

Genç Türk girişimciler Fatih Sönmez ve Hafzullah Yıldırım tarafından kurulan yapay zeka sesler üzerine yenilikçi bir girişim olan Voiser, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıldönümünde teknoloji dünyasını heyecanlandıran sıra dışı ve öncü bir duyuru yaptı.


Cumhuriyetimizin 100.yılını kutlamak için Voiser, yapay zeka ve ses arşivlemeyi birleştiren kapsamlı bir süreçle modern Türkiye'nin kurucu babası Mustafa Kemal Atatürk'ün sesini başarıyla klonladı.Tarihi bir öneme sahip olan Mustafa Kemal Atatürk'ün sesi, Voiser'ın en son geliştirdiği
ses klonlama teknolojisi kullanılarak hayata döndürüldü ve ölümsüzleştirildi.

 


Voiser'in yetenekleri yalnızca Atatürk'ün saygıdeğer sesiyle sınırlı değil. Voiser, diğer ikonik figürlerin seslerine de hayat vererek Barış Manço, Cem Karaca, Müslüm Gürses, Neşet Ertaş, Zeki Müren ve Ahmet Kaya gibi ünlü isimlerin de seslerini klonlama imkanı sunuyor. Her biri Türk kültürünün eşsiz bir parçası olan bu ikonik sesler artık olağanüstü bir doğrulukla çoğaltılabiliyor.

Sevilen efsanelerin sesleri aslına sadık kalınarak yeniden yaratılması beraberinde büyük bir sorumluluk da taşıyor. Voiser, kötüye kullanımı önlemek için dikkatli davranıyor ve bu nedenle,tarafların ses klonlama hizmeti için özel bir teklif talep etmelerini gerektirdiğini belirtmek gerekiyor.

Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünde, bu olağanüstü çaba, teknoloji meraklılarının ve küresel yapay zeka topluluğunun dikkatini çekti. Voiserıin inovasyonu, sesleri benzeri görülmemiş bir hassasiyet ve özgünlükle yeniden yaratmak için yapay zekanın gücünden yararlanan gelişmiş ses klonlama teknolojisine odaklanıyor. Bu proje, Cumhuriyetin kurucusunun mirasına saygı duruşunda bulunurken aynı zamanda genç Türk girişimcilerin yenilikçiliğini ve teknolojik hünerlerini de gözler önüne seriyor.

Ses teknolojisi alanında yükselen bir yerli girişim olan Voiser'in başarıları bununla sınırlı değil. Platform, ses klonlamanın ötesinde, 75 dilde seslendirme ve deşifre özelliklerini de içeren çok sayıda hizmet sunuyor.

75 dil, 550 ses seçeneğine sahip olan seslendirme özelliği ile işletmeler,içerik üreticileri gibi birçok kitle pahalı ekipmanlar ve seslendirme sanatçılarına gerek duymadan metinlerini birçok dilde seslendirebiliyor. Bu etkileyici dilsel erişim, kitlelerin mesajlarını tüm dünyaya kendi dillerinde duyurmalarına olanak sağlıyor.

Ayrıca, Voiser'in deşifre özelliği, ses ve video dosyalarını verimli bir şekilde anında metne dönüştürerek ve bu metinleri 129 dilde tercüme ederek içerik yönetimini kolaylaştırıyor ve erişilebilirliği artırarak zaman kazandırıyor. 

Deşifre ve seslendirme hizmetlerinin ötesine geçen Voiser'in ses klonlaması ise, sesleri gerçekçi ve duygusal bir şekilde yeniden yaratma kapasitesi ile dikkat çekiyor. Mutluluktan hüzne uzanan ruh halleriyle birleşen bu devrim niteliğindeki teknoloji, içerik oluşturucular ve işletmeler için olanakları genişleterek projelerine gerçekçilik ve derinlik katmalarını sağlıyor. Birden fazla dilde sesleri hassas bir şekilde kopyalayan Voiser'in yeniliği sadece tarihi canlandırmalarla ilgili değil, aynı zamanda sürükleyici içerik oluşturmanın geleceğini şekillendirmek ile ilgili.

Voiser'ın bu özellikleri Ahmet Veysel, Aleyna Ak, Berat Kırdar ve Merve Sözkesen'in de aralarında olduğu geliştirici ekip ile geliştirildi. Voiser ekibinin yapacakları bunlarla sınırlı değil. Ekip şu an için başta ses klonlama olmak üzere bir dizi proje üzerinde çalışma yapıyor.Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene