Seslendirme

Çağrı Merkezleri

Hizmetler

Çağrı Merkezleri

Çağrı merkezlerindeki görüşmelerin daha verimli olabilmesi için sesin kalitesi ve doğallığı müşterileri oldukça etkilemektedir. Voiser'in doğal ve akıcı ses üreten deşifre teknolojisi ile firmanızı ön plana çıkarın.

Çağrı Merkezleri İçin Sesi Yazıya Çevirme

Günümüzde teknoloji ile iç içe sürdüğümüz yaşam, hayatlarımızda çok yüksek hızı da yanında getiriyor. Rekabet ortamı ve hizmet kalitesine bağlı olarak firmalar müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına her gün çok daha fazla imkan sağlayan bir hale geldi.

Bu anlamda teknolojinin de içinde bulunduğu en büyük iletişim alanı olan çağrı merkezleri en başta aklımıza geliyor.Çağrı merkezlerindeki görüşmelerin daha verimli olabilmesi için ses kalitesi, sesin doğallığı müşterileri oldukça etkilemektedir.Telefon görüşme kayıtları ise müşteri istek ve önerilerine bakılmak üzere büyük bir önem arz eder.

Çağrı merkezleri ve telefon görüşmelerindeki kayıtları Voiser Deşifre ile dakikalar içinde metne çevirebilirsiniz. Telefon görüşme kayıtlarını artık tek tıkla yazıya dökebilir, saatlerinizi deşifre işlemine harcamadan hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edersiniz.

Veri güvenliği ve gizlilik politikamız ile özellikle gizli bilgiler içeren görüşmelerinizi Dijital Veri Güvenliği Sistemimiz sayesinde güvenle yazıya dökebilir,

Tüm bunları gelişmiş yapay zeka teknolojisine sahip Voiser Deşifre ile çağrı merkezleri ve telefon görüşme kayıtlarınızı metne dönüştürmek artık çok kolay ve hızlı!

Çağrı merkezleri ve telefon görüşmelerindeki kayıtları Voiser Deşifre ile dakikalar içinde metne çevirebilirsiniz. Telefon görüşme kayıtlarını artık tek tıkla yazıya dökebilir, saatlerinizi deşifre işlemine harcamadan hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edersiniz.

Birçok farklı alanda deşifre deneyimini gerçekleştirebileceğiniz deşifre editörü ile;

  • %100’e varan doğruluk oranıyla,
  • Türkçe ve 75+ Dilde, 135+ Lehçede deşifre yapabilir,
  • Oluşturacağınız metinleri gelişmiş düzenleme editörü ile kolayca gözden geçirip düzenleyebilir,
  • Otomatik noktalama işaretleri ile kusursuz bir deşifre yapabilir,
  • Çalışmalarınızı daha sonra tekrardan geri dönüp düzenlemek üzere kaydedebilir,
  • Esnek indirme seçenekleriyle text dosyası(.txt), word dosyası(.docx), excel dosyası(.xlsx), altyazı dosyaları(.srt/.sbv) olarak birçok formatta teslim alabilirsiniz.

Diğer Kullanım Alanlarımızdan Bazıları

İşinizi kolaylaştırmak ve işletmenizi büyütmek için deşifreyi kullanın.

01.

Gazeteciler, Basın-Yayın

Sesinizi metne dönüştürün, verimliliğinizi artırın ve daha fazla iş yapın.

Detaylar

02.

Medya ve Yayıncılık

Medya Prodüksiyonu ve Yayıncılığı için sesleri veya videoları metne dökün.

Detaylar

03.

Resmi Kurumlar

Toplantılar ve belediye meclisleri için konuşmayı veya ses kaydını yazıya dönüştürün.

Detaylar

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene