Seslendirme

Konuşan Avatar

Hizmetler

Talking Avatars ile Etkileyici Videolar Oluşturun!

Yüzünüzü yükleyin ve saniyeler içinde mükemmel dudak senkronizasyonuyla gerçek bir karaktere dönüşün.

Konuşan Avatar, kısa süreliğine sadece Kurumsal+ müşterilerine özel teklif ile sunulmaktadır.

Yüzünüzü
Yükleyin
Etkileyici
Sonuca
Ulaşın

Kendi Sesinizle Özel Avatar Oluşturma

Sesinizi Avatarınıza Katın, Dijital Varlığınızı Benzersiz Kılın

Dijital varlığınızı kişiselleştirme ve öne çıkarma konusunda önemli bir adımdır. Bu yöntem, özel avatarınıza kendi sesinizi ekleyerek tanınabilirliğinizi artırmanızı ve markanızı güçlendirmenizi sağlar. Ayrıca, geleneksel video çekimleri veya ses kayıtları için ayırmanız gereken zaman ve kaynakları ortadan kaldırarak daha verimli bir içerik oluşturma süreci sunar. Kendi sesinizle özel avatar oluşturarak, dijital varlığınızı etkili bir şekilde temsil eder ve seo aramalarda daha da öne çıkmanızı sağlar. Özetle, kendi sesinizle özel avatar oluşturma, dijital varlığınızı benzersiz kılarak daha etkili ve etkileyici bir dijital deneyim sunmanıza yardımcı olur.

Konuşan Avatar

Yüz Klonlama ile Benzersiz Bir Dijital İkiz Yaratın,

Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Şimdi İletişime Geçin!

Yüz klonlama teknolojisiyle benzersiz bir dijital ikiz yaratmaya hazır mısınız? Fiyatlarımızı öğrenmek, detaylı bilgi almak ve başlamak için bize ulaşın. Sizin için özel fiyatlandırma seçeneklerimizle, hayal ettiğiniz dijital ikizi gerçeğe dönüştürmek artık çok kolay.

Fiyat Teklifi Al
Şimdiye kadar ki

En Basit Avatar Oluşturma Deneyimi

Her türlü içerik ve mükemmel avatar için sadece 3 kolay adım.

 • 1. Adım

  Yüzünüzün Fotoğrafını Yükleyin

  Kendi yüzünüzün fotoğrafını yükleyin. Aktör veya web kamerası gerekmez. Avatar oluşturma aracına kendi yüz fotoğrafınızı yükleyerek işe başlayabilirsiniz.

 • 2. Adım

  Metni Girin

  Avatarın okuması için metni girin. Metin okuma yazılımımız 75'tan fazla dili ve aksanı destekler. Ses ayarlarını yapmak için, metni konuşacak bir ses kaydedebilir veya yazılan metni otomatik bir seslendirme motoru kullanarak okutabilirsiniz.

 • 3. Adım

  Video oluştur

  Videonuz sadece birkaç dakika içinde oluşturulacak. Daha sonra çevirin, indirin veya yayınlayın. Voiser kullanıcıları, videolarını çevrimiçi ve çevrimdışı olarak özgürce kullanmak için tam ticari lisansa sahiptir.

Voiser.net

Konuşan Avatar

Konuşan Avatarlar ile İletişimi Güçlendirin ve Etkileyici Video Deneyimleri Oluşturun

Özelleştirme

Size özel bir dijital varlık yaratmanızı sağlar. Bu sayede dijital ortamlarda daha kişisel ve özgün bir şekilde temsil edilebilirsiniz.

İletişim ve Etkileşim

İletişim ve etkileşim yeteneklerinizi artırır. Sizin adınıza metinleri veya konuşmaları doğal bir şekilde ifade edersiniz.

Marka ve İmaj Oluşturma

Markanızı güçlendirmenin bir yolu olabilir. İş dünyasında size özel bir avatar ve ses kullanarak markanızı daha tanınabilir hale getirebilirsiniz.

Çoklu Dil Yetenekleri

Yabancı bir dilde metinleri veya konuşmaları otomatik olarak çevirerek, farklı kültürlerle etkileşimde bulunmanızı kolaylaştırır.

Eğitim ve Eğlence

Eğitim materyalleri veya oyunlar için interaktif bir öğrenme deneyimi sunabilir ve öğrencilerin dikkatini çekebilir.

Erişilebilirlik

Görme veya işitme engeli olan insanlar için metinleri veya konuşmaları anlaşılır bir şekilde sunarak, bilgiye erişimlerini artırır.

Voiser.net
Neden Voiser Konuşan Avatar?

Sizlerin zevkine ve ihtiyaçlarına göre geniş bir yelpazede kişiselleştirme seçenekleri sunar böylece istediğiniz avatarı tam olarak oluşturabilirsiniz.

Gerçekçi Konuşma Yetenekleri

Gerçekçi konuşma yeteneklerine sahiptir. Doğal ses tonu, vurgular ve doğru telaffuz ile kullanıcılarla samimi bir şekilde iletişim kurar.

Dudak Senkronizasyonu

Dudak senkronizasyonu özelliği sayesinde konuşurken gerçek bir insan gibi ahenkli bir şekilde dudak hareketleri gerçekleştirir.

Özelleştirme Seçenekleri

Cinsiyet, görünüm, giyim tarzı ve ses tonu gibi birçok özelliği kişiselleştirebilir ve tamamen benzersiz bir avatar oluşturabilirsiniz.

Metin ve Sesli İletişim

Kullanıcılar, metin kutusu aracılığıyla yazılı mesajlar gönderebilir veya mikrofonu kullanarak konuşarak iletişim kurabilir.

Çoklu Dil Desteği

Kullanıcıların farklı dillerde iletişim kurabilmesini sağlar ve küresel çapta daha geniş bir kitleye erişim imkanı sunar.

İletişimde Doğallık

Gerçek zamanlı olarak kullanıcıların sorularına yanıt verir ve taleplerini karşılar. Anlık etkileşimlerle canlı bir deneyim sunar.

Mutlu Müşterilerimiz
100+ ülkede 1000'den fazla marka yapay zeka destekli çözümlerimizi kullanıyor
 • ICBC
 • Exxen
 • Ntv
 • Haber Türk
 • Türkiye İş Bankası
 • Renault
 • Turkish Airlines
 • Turkcell
 • Hepsiburada
 • Trendyol
 • Pegasus Airlines
 • Acunmedya
 • Tv8
 • Turkuvaz Medya
 • Beymen
 • Deniz Yatırım
 • migros
 • Enpara
 • Teb
 • Yatırım Finansman
Kendinize özel bir avatar oluşturma maceranıza adım atın ve dijital varlığınızı daha da özelleştirerek etkileyici bir şekilde temsil etme fırsatını yakalayın!
Konuşan Avatarlar ile videolar hazırlamaya hazır mısınız?

Aşağıdaki bağlantıya tıklayın 75'den fazla dile tam erişimle Voiser Konuşan Avatar (Yüz Klonlama)'ı kullanmaya başlayın.

Konuşan Avatar hakkında her şeyi öğrenin

01. Konuşan Avatar (Yüz Klonlama) nedir?

Konuşan Avatar (Yüz Klonlama), bir kullanıcının yüzünü tarayarak veya yükleyerek, bir avatar veya dijital karakterin yüzünü kullanıcıyla senkronize eden bir teknolojidir. Bu sayede kullanıcı, konuşan avatar aracılığıyla gerçekçi bir şekilde konuşabilir ve ifade verebilir.

03. Yüz Klonlama nasıl çalışır?

Yüz Klonlama, kullanıcının yüzünü tarayan veya yüklenen bir fotoğraftan yola çıkarak kullanıcının mimiklerini ve ifadelerini yakalar. Bu veri, bir avatar veya dijital karakterin yüz modeline entegre edilir ve dudak senkronizasyonu gibi özelliklerle birlikte gerçekçi bir konuşma deneyimi sağlar.

02. Konuşan Avatar'ın kullanım alanları nelerdir?

Eğlence, animasyon, video oyunları, sanal gerçeklik, reklamcılık, eğitim ve işletmeler gibi birçok alanda kullanılabilir. Kullanıcılar, avatarları aracılığıyla interaktif hikayeler anlatabilir, dersler sunabilir, ürünleri tanıtabilir veya etkileşimli bir marka deneyimi sağlayabilir.

04. Güvenlik ve gizlilik nasıl sağlanır?

Yüz Klonlama teknolojisi, kullanıcı gizliliğini ve güvenliğini ön planda tutar. Kullanıcının yüz verileri güvenli bir şekilde işlenir ve saklanır. Veriler, genellikle şifreleme ve güvenli sunucular aracılığıyla korunur. Kullanıcılar, veri paylaşımı ve gizlilik politikaları hakkında bilgilendirilir ve rızaları alınır.

*Bu sorular ve cevapları, Konuşan Avatar (Yüz Klonlama) teknolojisi hakkında temel bilgiler sağlamaktadır. Daha spesifik veya detaylı sorularınız varsa, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Firmanız İçin

Fiyat Teklifi Alın

Alanında uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Success/Error Message Goes Here

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene