Seslendirme

Türkiye’den Yüz Ülkeye Uzanan Ses: Voiser Teknoloji!

Türkiye’den Yüz Ülkeye Uzanan Ses: Voiser Teknoloji!

Yazının ve sesin olduğu her sektörde, bu iki yolu birleştirmesi ve aralarındaki geçişin sağlanabilmesi için çözümler aranıyor. Geliştirilen teknolojilerin insan sesine ve algılama yetisine mağlup oluşu sebebiyle çoğu zaman maliyet ve vakit yönünden dezavantajlı olsa da insan gücüne başvuruluyor.

 

Voiser Teknoloji, neredeyse her alanda ihtiyaç duyulan ses ve metin arasında köprü görevi görürken kaliteyi en iyi seslendirmenlerin ve editörlerin üzerine taşıyabildi. Fatih Sönmez ve Hafzullah Yıldırım tarafından geliştirilen proje, bu ve daha birçok rakipsiz yönüyle tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ses dosyalarını yazıya çeviren ve metinleri tüm dünya dillerinde seslendiren sistem, saatler süren iş yükünü saniyeler içinde çözme kolaylığı sunuyor. Birçok uluslararası firma, yerli yazılım sistemi Voiser’ı kullanıyor.

 

Toplamda 75’ten fazla dildeki ses dosyalarını saniyeler içerisinde yazıya çeviren Voiser, metin üzerinde düzenleme yapabilme kolaylığı da sağlıyor. Ayrıca 550’den fazla ses seçeneğiyle metinleri seslendirme imkanı sunuyor. Üstelik bu seslerin hızı ve perdesi de değiştirilebiliyor. Böylelikle tek bir metin farklı duygularla saniyeler içerisinde seslendirilebiliyor.

 

Hızla büyüyen ve dünya genelinde dikkatleri üzerinde toplayan şirket, Türkiye’nin yükselen markası olmaya devam ediyor!

 

Şirketin kurucu ortaklarından Hafzullah Yıldırım, bu başarının ülkemizdeki tüm yeni girişimleri cesaretlendirdiğini belirterek Türkiye’den yükselecek dijital ve küresel markaların ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor: 

“Türkçe bir sesle başladığımız girişimimiz artık 75’ten fazla dil ve 550 ses tonu seçeneğiyle dünyaya hizmet veren ciddi bir çözüme dönüştü. Genç bir ekibin çalışmalarında başarıyı yakalaması her zaman diğer genç girişimcileri de cesaretlendirir. Biz Voiser olarak Türkiye’de yapay zeka teknolojini kullanarak, ucu oldukça açık bir alanın seslendirme ve deşifre yönünde öncüsü olduk diyebiliriz. Bizi asıl mutlu eden ön açıcı olmak.”

 

Şirketin kurucu ortaklarından Fatih Sönmez ise şirketin ilk hedeflerine ulaştığı için çok gururlu ancak uzun vadeli hedeflerinin çok daha yüksek olduğunu vurguluyor:
“Ülkemiz ve neredeyse tüm dünyada bireysel ve kurumsal yüz bini aşkın kullanıcıya seslendirme ve sesi yazıya çevirme noktasında yapay zeka temelli çözümler sunuyoruz. Her yeni ülke ve geliştirilebileceğini keşfettiğimiz her alanda Voiser’ın güçlendiğini görmek bizi gururlandırıyor. Ancak genç ve sürekli kendini geliştiren ekibimizle her geçen gün yeni hedefler belirlerken Voiser’ın kendi yolunda bizi bile geride bıraktığını görüyoruz. Asıl gurur verici olan da bu.”

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene