Seslendirme

Voiser, Ses ve Metin Arasındaki En Kestirme Yol!

Voiser, Ses ve Metin Arasındaki En Kestirme Yol!

Metinlerin seslendirilmesi ve ses dosyalarının yazıya dönüştürülmesi birçok yönde zorluğu olan ciddi bir iş olarak görülür. Oysa gelişen teknoloji ile yapay zeka çalışmaları bu konuda da insan üstü hizmet sunuyor. 

 

Türkiye ve yüzü aşkın ülkede hizmet veren Voiser Teknoloji, geliştirdikleri insansı yapay zeka seslendirme sistemi ile 75+ dil ve 550 ses seçeneğini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Seslendirmenin birçok kalemde ağır külfetini gidermesinin yanında 75+ farklı dilde insansı seslendirme imkanı sağlaması, her türlü metinsel çalışmanın tüm dünyada duyurulabilmesi için kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor.

 

Voiser, yazının sese dönüştürülmesi yönünde sağladığı kolaylığı aynı şekilde ses dosyalarının metne dökülerek deşifre edilmesi için de sağlıyor. Voiser Deşifre ile 75+ dil ve 135 lehçede ses ve video dosyaları yazıya dönüştürülebiliyor. Ses kayıtlarının yazıya dönüştürülmesi için günler ve hatta haftalarca sarf edilen emeği dakikalardan kısa sürede sağlayan deşifre sistemi birçok alanda hizmet veren şirket ve bireysel kullanıcıya zaman ve maddi kazanç sağlıyor.

 

Türkiye ve dünya pazarında ön sıralara ismini yazdıran şirket, birlikte çalıştığı ve hizmet verdiği global markaların güvencesi ile son kullanıcıya erişiminden gelen olumlu yorumlar sayesinde kısa sürede başarısını tüm dünyaya duyurdu.

 

Ayrıca, Gelir Ortaklığı Programı ile internet üzerindeki en yüksek kâr oranlı iş birlikteliği imkanını sunan şirket yüzden fazla ülkede hizmet verdiği kullanıcılarına “Mutlu Müşterilerimiz” demeyi tercih ediyor. 

 

Yapay zeka destekli birçok farklı teknolojiyi de bünyesinde bulunduran Voiser, müşterilerine zaman ve bütçe yönünden yirmi kata varan tasarruf sağlıyor.


Hemen Ücretsiz Deneyin: https://voiser.net

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene