Seslendirme

Yüze Yakın Dil Bilen Rehber: Voiser Smart Guide

Yüze Yakın Dil Bilen Rehber: Voiser Smart Guide

Voiser Teknoloji, özellikle kültürel alanda karşılaşılan birçok sorunu ortadan kaldıracak; sergi, ören yeri, hayvanat bahçesi ve müzede sesli rehberlik hizmeti veren yeni teknolojilerine “Smart Guide - Akıllı Rehber” adını verdi.

 

Müzede sesli rehberlik sağlayan teknolojilerin en gelişmişi sayılabilecek Smart Guide sayesinde müze kulaklık sistemi, QR kod, kablolu veya kablosuz her türlü yardımcı cihaz aradan kalkıyor. Akıllı Rehber, öncesinde yapay zekaya öğretilen eserleri cep telefonu kameranızdan tanıyarak sizi Voiser’ın yüze yakın dilde hizmet veren yapay zeka ile seslendirme imkanından yararlandırıyor. Böylelikle sanat eseri hakkında bilgi almak için rehberlerin etrafında kümelenmeye, QR kod okutmak için kalabalıkların arasına girmeye, sesli ortamlarda işitme zorluğu yaşamaya veda ederek sizler için müze asistanı olan cep telefonunuzdan kolay ve en verimli şekilde bilgiye erişebiliyorsunuz.

 

Yalnızca cep telefonunuza indireceğiniz müze uygulaması ile sesli rehber teknolojisi hizmetinden yararlanabilir, müze içi sesli ve görüntülü rehberler arasında öncü olan Voiser’ın yüze yakın dil seçenekleri arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Kameraya gösterdiğiniz anda cep telefonunuzda kullandığınız dil ile eserler hakkında bilgi almaya başlayacaksınız; dilerseniz dil tercihinizi değiştirebilirsiniz.

Voiser Smart Guide, boyut fark etmeksizin her türlü objeyi tanır ve yüze yakın dilde kullanıcılara tanıtır. Müze rehberleri arasında elektronik rehber olarak da tanımlanabilen yapay zeka temelli bu proje, gelecekte tüm müzeler için zorunluluk haline geleceğe benziyor.


Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene