Seslendirme

Voiser Deşifre : Konuşmacı Tanıma Yayında!

Voiser Deşifre : Konuşmacı Tanıma Yayında!

Voiser'ın deşifre hizmetine, deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyan dikkat çekici bir eklentiyi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Ses ve video deşifre projelerinizi daha verimli ve kullanıcı dostu hale getirerek dosyanız içerisindeki konuşmacıları ayırt edecek  Konuşmacı Tanıma özelliğini tanıttık.Konuşmacı Tanıma, deşifre metinlerinizde kimin ne söylediğini bilmenizi sağlamakla ilgilidir. Bu, özellikle birden fazla kişinin konuştuğu senaryolarda deşifre hizmetlerinin önemli bir yönüdür. Bu geliştirme, farklı konuşmacılara sahip ses veya video dosyalarını deşifre etmenize ve bunları Konuşmacı 1, Konuşmacı 2. olarak ayırmanıza olanak tanır.

Bu özelliği kullanmak basittir. Ses veya video dosyanızı normalde Voiser'ın Deşifre Stüdyosunda yaptığınız gibi yüklemeniz yeterlidir.Dosyanızı deşifre etmeden önce Konuşmacı Tanımlama Butonunun açık olması gereklidir. Teknolojimiz farklı konuşmacıları otomatik olarak tanıyacak ve onları Konuşmacı 1, Konuşmacı 2 ve benzeri şekilde etiketleyecektir. Daha sonra bu etiketleri manuel olarak konuşmacıların gerçek adlarıyla değiştirebilirsiniz.
Konuşmacı Tanıma Neden Önemlidir?

  • Daha İyi Anlama: Birden fazla katılımcının olduğu konuşmalarda deşifre metinlerinizi anlamayı kolaylaştırır.  

  • Basitleştirilmiş Düzenleme: Deşifre metninizi düzenlemeniz veya belirli konuşmacılara geri dönmeniz gerekiyorsa, artık çok kolay.

  • Zaman Tasarrufu: İçeriğinize odaklanabilmeniz için konuşmacıları tanımlayarak daha hızlı bir şekilde deşifrelerinizi düzenlemenizi sağlar.

Konuşmacı Tanıma, deşifre sürecini basitleştirerek daha verimli ve kullanıcı dostu hale getirir. Özellikle içerik oluşturucular, gazeteciler, araştırmacılar ve konuşulan içeriği anlamak ve paylaşmak için deşifrelere güvenen herkes için kullanışlıdır.

İster röportaj yapıyor, ister toplantı kaydediyor veya podcast yayınlıyor olun, bu özellik doğru ve düzenli deşifreler yapmanıza yardımcı olarak zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene