Seslendirme

Voiser ile İngilizcenin birçok aksanında seslendirme yapın!

Voiser ile İngilizcenin birçok aksanında seslendirme yapın!

Globalleşen dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce ile içerik üretmek, ürünlerinizin tanıtımlarını yapmak ya da sunumlarınızı İngilizce seslendirmek büyük bir önem taşımakta. Ancak her kıtada, her bölgede farklı aksanların kullanılması ve de bu aksanlardaki telaffuz farklılıklarını da göz önüne aldığınızda işiniz zor gibi gözüküyor değil mi? Fakat bu zorluk sizi yanıltıyor olabilir.

Çünkü Voiser’ın zengin dil seçenekleri arasında İngilizce seslendirmelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Hint aksanından, Kanada aksanına kadar dünyanın farklı bölgelerinde 14 farklı seçenek ile saniyeler içerisinde seslendirme yapabilmeniz mümkün. Üstelik bu seslendirmeler içerisinde telaffuzların tümünü düzenleme imkanına da sahipsiniz.

Voiser olarak sadece 3 basit adımda yapabileceğiniz seslendirme ile içeriğinizi, hedeflediğiniz kitleye telaffuz veya aksan hataları gibi farklı hatalar olmadan sunmanıza olanak sağlıyoruz.


Voiser ile seslendirme yapabileceğiniz İngilizce Aksanları:

Amerika Aksanı:Avusturalya Aksanı:

İngiliz Aksanı:

Kanada Aksanı:

Hint Aksanı:

İrlanda Aksanı:


Ve bunlara ek olarak

Filipinler - Güney Afrika – Hongkong – Kenya – Nijerya – Singapur – Tanzanya - Yeni Zelanda

Aksanlarında saniyeler içerisinde seslendirme yapmak Voiser ile çok kolay.

Hemen denemek için: https://voiser.net/seslendirme

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene