Seslendirme

Voiser Teknoloji Smart Guide Projesi ile Heritage İstanbul 2022’de Büyük İlgi Gördü.

Voiser Teknoloji Smart Guide Projesi ile Heritage İstanbul 2022’de Büyük İlgi Gördü.

Voiser Teknoloji, geliştirmiş oldukları seslendirme ve deşifre hizmetleri ile müzecilik alanına yeni bir soluk kazandıracak Smart Guide(Akıllı Rehber) projelerini alanın ileri gelenleri, uzmanlar ve fuar katılımcılarına tanıtmak üzere, kültürel miras bilincinin artması ve korunması misyonuyla çalışarak hizmet ve teknolojilerin gelişmesini hedefleyen restorasyon, arkeoloji, müzecilik ve kütüphanecilik fuar ve konferansı Heritage İstanbul 2022’de yerini aldı.

3

Seslendirme ve deşifre hizmetleriyle 22 ülkede 1000’den fazla markaya yapay zeka destekli çözümler sunan Voiser Teknoloji’nin yeni projeleri Smart Guide(Akıllı Rehber); müze, sergi, akıllı şehircilik çalışmaları ve daha birçok alanda kullanılan QR kod ve aracı aletleri ortadan kaldırarak inovatif teknolojisi ile dünya genelinde ilgi görüyor.

4

Üç gün süren yoğun takvimiyle Heritage İstanbul; alanında uzman isimler, kamu ve özel sektörün önemli temsilcileri, akademisyenler, kültür mirasının çıkartılması ve korunması konusunda örnek çalışmalar yürüten belediyelerin yetkililerini ve dünyaca tanınmış müze, kütüphane mimarlarına ev sahipliği yaptı.

5

Heritage İstanbul konferansları arasında öne çıkan konuşmacılarda T.C. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Tarihçi, Akademisyen, Yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, UNESCO Milli Komitesi, Doğal Miras Alanları Uzmanı Prof. Dr. Nizamettin Kazancı, Kültürel Miras Alanları Uzmanı, Restöratör Doç. Dr. Zeynep Aktüre, UNESCO Türkiye Milli Komitesi, Akademik Mimar MA, Boris Micka Associates Kurucusu ve Kreatif Direktörü Boris Micka, Atelier Brückner Kurucu Ortağı Shirin Frangoul-Brückner, İFLA Başkanı Barbara Lison, 360+Media Interactive Technologies Kurucu Ajans Başkanı ve Teknolojide Kadın Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney yer aldı.


Video linki:

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 75+ dildeki 550'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.

Hemen Ücretsiz Dene